İnşaat admin 25 Mart 2022

İnşaat

Türkiye’nin Önde Gelen Sektörlerinden İnşaat sektöründe Orka Yazılım ile Proje Maliyetlerinizi Anlık Raporlayın

İnşaat Sektörü; Türkiye’de Yarattığı katma değer ve istihdam olanaklarıyla ülke ekonomisinin önemli yapıtaşlarından birisidir. Sektörün sağlıklı büyümesi için Proje ve Bütçe maliyetlerinin önemini bilmekteyiz. Finans raporları ile sektörün gelecekteki durumlarının analiz edilmesi esastır. İnşaat sektöründe finansal teknolojileri kullanarak bu sonuçları alabilirsiniz. Orka Ticari Programınız ile Proje, Bütçe ve Finans raporları ile inşaat sektörlerine katma değer sağlamaktayız.

İnşaat Projelerine Göre Maliyet Analizi

Bir Projeye başlamadan önce sahanın fizibilite çalışmaları finansal bütçeleme ve projenin maliyetlerinin doğru hesaplanması gerekmektedir. Projenin başından sonuna kadar tüm süreçlerinizi patron modülü ismi ile adlandırdığımız finans raporları ile analiz edebilirsiniz. Bu Özellik sayesinde yıllara yaygın inşaat projelerinizi konsolide olarak izleme özellikleriniz bulunmaktadır.

Proje Bazlı Mali Tablolar

İnşaat Sektörlerinde proje devam ederken mali tabloların da doğru kaydedilip analiz edilmesi elzem konulardan birisiniz. Sektörünüze özgü yıllara yaygın hesap planınız projelerinize göre hazırlanarak mali tablolarınızı da proje bazlı hesaplatabilirsiniz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Yükleniyor