Depo Yönetimi admin 27 Mart 2022

Depo Yönetimi

Depo Yönetimi

Depo Sayımı

Ticari Programınızın sektöre özel yazılımlarından depo çözümlerimizle işyerinizin depolarını barkodlu el terminallerini kullanarak sayabilirsiniz. Sayım sonuçlarını programınıza aktararak sayım noksanlıkları ya da sayım fazlalıklarının raporlarını alabilirsiniz.

El Terminalleriyle Uyumlu Orka Yazılımı

Orka Yazılım tarafından özgün olarak yazılan “Orka Depo Takip Yazılımı” sayesinde birçok el terminali ile uyumlu çalışmaktadır.

Ticari Programla Entegre Çalışma Özelliği

Programınızdaki stok kartlarını el terminaline aktararak stok sayımlarını yapabilirsiniz. Stok kartlarında tanımlı olmayan ürünleri sayım esnasında otomatik açmaktadır.

Ürün Gruplarına Göre Depo Sayımı

Stok Sayımlarınızı belirli stok gruplarına göre yapabilirsiniz. Sayım sonuçlarını programınızda birleştirerek raporlarınızı alabilirsiniz.

Sayım Sonuçlarını Otomatik Muhasebeleştirin

Depo sayımı sonucunda oluşan eksik ya da fazlalıklara göre muhasebe fişleriniz program tarafından otomatik oluşturulur. El Terminali Üzerinden İrsaliye ve Faturalarınızı oluşturarak programınıza anlık olarak entegre edebilirsiniz. Bu sayede el terminalinizi kullanarak mal kabul işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Özetlemek gerekirse Depo Yönetimi çözümlerimiz ile baştan sona depo ve marketlerin sayım süreçlerini Orka Ticari programını kullanarak takip edebilirsiniz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Yükleniyor