Orka SQL Bilanço admin 24 Şubat 2022

ORKA
Bilanço ve Finansal
Tablolar

Bilanço ve Finansal Tablolar

Beyanname İşlemleri İçin Sadece Orka Yeterli

İnternet Vergi Dairesi şifrelerinizi her seferinde kullanmak yerine bir kere Orka Muhasebe Programı’na tanımlayın. Firmanıza ilişkin oluşturmuş olduğunuz beyannameleri (KDV, Gelir, Geçici, Muhtasar, Kurumlar, BA – BS Vb.) Orka ile otomatik hazırlayıp gönderin. BDP programını kullanıp kullanmamak sizin tercihinize kalsın.

KDV Raporları Hazırlamak Bize Göre Çok Basit

İthalat ve İhracat rapor işlemlerinize harcadığınız zamanı unutun.
Tek bir tuşla raporlarınız karşınıza gelsin. Kaybettiğiniz zamanı Orka ile geri kazanın.

Çok Amaçlı Muhasebe Fiş Sistemi ile Gücünüze Güç Katın

Orka fiş giriş ekranında, stoklarınızın kontrollerini; döviz değerlerinin girişinde, tevkifat tanımlamalarını ve poliçelerin taksitlendirmelerini kolay bir şekilde yapabilirisiniz. Orka’nın güçlü muhasebe sistemiyle firmanızı daha güçlü hale getirin.

Banka Ekstrelerini İnternet’ten İndirip Kolayca Muhasebeleştirin

Excel formatında ilgili bankanızın internet şubesinden indirmiş olduğunuz ekstreyi kolayca Orka’da muhasebeleştirin. İster TL ister Döviz banka hesaplarınızı Günlük olarak kontrol edin.

Denetim Mekanizmalarınızı Arttırın

Gelir tablosunda yer alan alış maliyetleriniz ile satış tutarınız arasındaki denge Orka Muhasebe Programı tarafından kontrol edilir. Uyumsuzluk durumunu Orka size haber verir. Bilanço hesaplarınızın aktif / pasif karakterlerine göre ters bakiye kontrolleri Orka Muhasebe Programı tarafından yapılır.

Excel Fiş Girişi Yöntemiyle Kayıt işleme Hızınızı Arttırın.
Excel Fiş girişi metoduyla z raporu, Alış – Satış Faturaları, gider fişlerinizi hızlıca kaydetmenizi sağlayacak hazır şablonlar bulunmaktadır. Aynı Zamanda Excel formatındaki bir veriyi Kopyala – Yapıştır komutlarıyla muhasebe fişine dönüştürebilirsiniz.
Muhasebe Fişlerim e-Deftere Uygun mu?
e-Deftere tabiyseniz, programınızda kaydettiğiniz verilerin e-deftere uyumlu olup olmadığını kayıt işleme aşamasında analiz edilmektedir. Bu sayede e-defter gönderme aşamasında hızlıca e-defterlerinizi programınızda hazırlayarak maliye bakanlığına bildirebilirsiniz.
Online Mutabakat Özelliği ile BA – BS Raporlarınızı İletin.
Muhasebe Programınızda kaydedilen veriler doğrultusunda BA – BS Kayıtlarınız programınız tarafından oluşturulmaktadır. Raporlanan BA – BS Kayıtlarınızı müşterilerinize online mutabakat özelliği sayesinde iletebilir, gelen yanıtları programınızdan takip edebilirsiniz. Bu sayede mutabakat yanıtlarınızı programınızda arşivleme imkânlarınız olacak.
Mizan Raporlarınız ile Firmanızın Finansal Durumlarını Okuyabilirsiniz.
Mizan Raporlarınızda standart raporların dışında Pratik Mizan, Kebir Tanımlı Mizan, Konsolide Mizan gibi seçeneklerle firmanızın raporlarını alabilirsiniz. Mizan Raporlarınızdan donuk cari hesaplarınızın listesini alarak cari hareketlerinizi planlayabilirsiniz. Genel Mizan Raporunuzda hesaplarınızın Döviz değerlerini görebileceğiniz gibi arbitraj raporlarınızı da hazırlatabilirsiniz. Mizan Raporlarından Pivot raporlarınızı oluşturarak farklı türde finansal grafikler elde edebilirsiniz.
Bütçe Raporlarınızı Planlayabilirsiniz
Firmanızın bütçe analizlerini programdan oluşturabilir ve mevcut durumlarınız ile anında karşılaştırarak raporlarınızı alabilirsiniz. Bütçe Raporlarınızı Projelerinize göre belirleyebileceğiniz gibi hesap planından da hızlı bütçeler oluşturarak mizan raporlarınız ile görüntüleyebilirsiniz.
Karşıt İnceleme Tutanakları.
Orka Muhasebe Programını öne çıkarak bir diğer özelliği incelediğimizde; karşıt inceleme tutanaklarını hızlıca hazırlayarak, raporlayabiliyor olmanızdır. Karşıt inceleme tutanaklarının hazır formları ile matbu formlarınızı alabileceğiniz gibi raporlarınızı elektronik ortamda iletme seçenekleriniz de bulunmaktadır.

Size nasıl yardımcı olabiliriz? Teklif almak ve iletişime geçmemiz için formu doldurun.

Yükleniyor