Finans Bütçe admin 28 Mart 2022

Finans Bütçe

Finans Bütçe

Bütçe – Finans Planlaması

Firmanızın Bütçe planlamasını Orka Ticari yazılımınızı kullanarak yapabilirsiniz. Bütçe planlamasını, projelerinize göre tanıtma seçenekleriniz bulunmaktadır. Planlanan bütçelerinizi, gerçekleşen değerler ile karşılaştırarak finansal analizlerinizi raporlayabilirsiniz.

Finans Raporu

Firmanızın finansal durumları analiz edilirken; Güncel Kasa / Banka Mevcudu, Çek / Kredi Kartı Kayıtları, Banka Kredileri, Finans Kayıtları, Ödenecek Vergiler gibi tablolar analiz edilerek firmanızın sürdürülebilir finans raporlarını alabilirsiniz. Birçok Kurumsal firma bu raporlamayı aktif olarak almakta ve firmasının gelecekteki risk durumlarını öngörebilmektedir.

Yönetim Paneli

Patron Modülü Dediğimiz Finansal durum paneliyle firmanızın anlık Kârlılık durumlarını görüntüleyebilirsiniz. Gün Faaliyet Raporlarını kullanarak; Bugün firmamda hangi finansal işlemler yapılmış? Sorularının yanıtlarını alabilirsiniz. Anlık Kasa, Banka Çek, Senet gibi hareketlerinizi tek bir panel üzerinden takibi yapılmaktadır.

Firmanın Bu Ay Ödeyeceği Vergi Tutarı Nedir?

Yönetim Paneli menüsünde “Vergi ve Ödemeler” menüsünü açtığınızda programınız mali tablolarınızı analiz ederek aylar bazında ödenecek vergilerinizi raporlamaktadır.

Firmanıza Özel SQL Raporlar Hazırlanabilir

Orka Ticari Programınızda hazır olan raporları kullanabileceğiniz gibi rapor küpü sayesinde raporlar tasarlayabilirsiniz. Bu raporların haricinde özel olarak istenen raporlar, SQL Sorgularıyla doğrulanarak programınıza eklenebilir.

Yıllara Göre Karşılaştırmalı Cari ve Stok Raporları

Yönetim paneli menüsünü kullanarak firmanızın yıllar itibariyle karşılaştırmalı stok ve cari hareketlerini konsolide olarak raporlama seçenekleriniz bulunmaktadır.

T Mizanı

Finansal Raporlarınızı incelerken firmanın aktif değerleriyle pasif değerlerini de analiz edebilme seçenekleriniz bulunmaktadır. Örneğin Firmanın borçlarına karşılık alacakların karşılanma durumu gibi raporları T Mizanından raporlayabilirsiniz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Yükleniyor