Eğitim Kurumları admin 25 Mart 2022

Eğitim Kurumları

Eğitim Kurumları

Öğrenci İşleri Yönetimi

 Öğrencilerin Kimlik Bilgilerini Ayrıntıları ile Kayıt Edebilirsiniz.  Öğrenci Kayıt Formu Yazdırabilirsiniz.  Kardeş Öğrencilerin Bakiyelerini Ayrı Ayrı ya da Birleştirerek Raporlayabilirsiniz.  Öğrencilerin Özlük Bilgilerini Programınızda Saklayabilirsiniz.  Kurumunuza Ait Sözleşmeleri Yazdırabilirsiniz.

Siparişe Göre Üretim Senaryoları

Üretim Senaryoları incelendiğinde; Özellikle Siparişe özel, Proje Bazlı üretim yapan firmalarda bu süreçlerin yönetilmesi hayati önem arz etmektedir. Sipariş Kaydedilirken üretim reçeteleri teslimat tarihleri, Çeki listelerinin hazırlanması ya da siparişin tamamlanma durumlarına göre raporlamasını Üretim Takip modülünüzü kullanarak takip edebilirsiniz.

Proje Maliyetleri

Proje Maliyet Yöntemi süreçlerinde, Fizibilitesi yapılacak projenin Bütçelenmesi, Hammadde Temini ya da üretim aşamalarında da projelerin doğru kayıtlara atanması, raporlamanın doğruluğu açısından önem taşımaktadır. Programınızda Proje Maliyetleri ve süreç yönetimlerinde proje – Gider Merkezi seçmeden devam edemeyeceğiniz kontrol mekanizmaları bulunmaktadır.

Üretim & Muhasebe Entegrasyonu

Orka SQL Programının Öne çıkan özelliklerini incelediğimizde Tam Zamanlı Entegre Özelliği karşımıza çıkmaktadır. Ticari Programınızda, üretim reçetelerini çalıştırdığınızda muhasebe fişleriniz otomatik olarak oluşturulmaktadır. Bu süreç sayesinde kullanıcı kaynaklı hataların önüne geçmekteyiz.

Üretim & Arşivleme Özelliği

Üretim Sektöründe; Üretim Emri formları, Ürün Tedarikleri ya da olası fire raporlarının üretim seri numaralarında saklanması gerekmektedir. Her Üretime Özel Dosya Ekleme özelliği sayesinde bu vb. evrakları programınızda arşivleyebilirsiniz. Arşivlenene Belgeler programınızın veritabanında arşivlenmektedir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Yükleniyor