e-Arşiv

Orka E-Arşiv Programı İle E-Fatura Mükellefi Olmayan Müşterilerinize de E-Fatura Hazırlayın

Tek Tuşla Hızlı, Pratik ve Güvenilir Gönderim

Şubelerinize Özel e-Arşiv

e-arşiv programı ile eğer birden fazla lokasyon üzerinden e-arşiv işlemleri gerçekleştiriyorsanız çok basit bir şekilde tanımlama ve aktivasyon işlemlerini gerçekleştirebilir, şubelere göre gelen ve giden e-arşiv faturalarınızı kontrol edebilirsiniz.

Transfer

Diğer Yazılımlardan e-Fatura Transferi e-Arşiv programı ile başka veya özel bir yazılımda hazırlanmış olan e-faturaları Excel, SQL Direkt bağlantı ve Dış transfer metoduyla Orka muhasebe programına transfer edebilir,gönderim ve imzalama işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Entegratör Seçenekleri

e-Arşiv programı ile Orka’nın alt yapı bağlantısını sağladığı ve her geçen gün bünyesine kattığı entegratör firmalar arasından kendi tercihlerinize en uygun olanı seçebilirsiniz.Teknik tanımlama ve aktivasyon işlemleri ile uğraşmadan hızlı bir şekilde e-arşiv fatura gönderip alabilirsiniz.

Neden Orka e-Arşiv?

Orka E-Arşiv Programı ile oluşturmuş olduğunuz faturaları tek bir tuş ile kolayca alıcı / karşı tarafa gönderebilirsiniz. Entegratör kullanım avantajlarından yararlanıp alıcı / karşı tarafın E-Fatura ~ E-Arşiv mükellefi olduğunu tespit edebilirsiniz.

e-Arşiv

Blogumuzdan

OrkaSQL Ticari Ücretsiz Deneyin!