Orka SQL Büro Yönetimi admin 4 Nisan 2022

ORKA
Büro Yönetimi

SMM Büro Yönetimi

MUHSGK 1003A – MUHSGK2 1003B

Muhtasar ve SGK Beyannamelerinin birleştirilmesiyle birlikte sigorta ve muhtasar beyannamelerinizi birleştirerek maliye bakanlığının sayfasına gönderebilirsiniz.

Muhasebe Programınızdan oluşturduğunuz e-Serbest Meslek Makbuzlarınızı tek tuşla müşterileriniz ve maliye bakanlığına gönderme imkanlarınız bulunmaktadır.

Büro Yönetimi Modülü ile Beyannamelerinizin Kontrolü Çok Kolay

Büro yönetimi modülü ile birlikte Muhtasar, Gelir, Geçici ve Kurumlar vergisi beyannamelerinizi tek bir tuşla hazırlayabilir ve gönderebilirsiniz.
Gönderilmiş olan beyanname ve tahakkukların indirme ve arşivleme işlemleri de Orka muhasebe programı tarafından sağlanacaktır.

Kiralarınız ve Aylık Entegrasyonları Kontrol Altında

Mükelleflerinize ait kira sözleşmelerini çok basit bir şekilde Orka’ya tanımlayabilir ve aylık ödeme planları oluşturabilirsiniz. Bu sayede girmiş olduğunuz kira bilgilerine göre muhtasar beyanname ve muhasebe entegre işlemlerini çok basit bir şekilde Orka ile gerçekleştirebilirsiniz.

e-Serbest Meslek Makbuzlarınızı ORKA ile Oluşturun

Büro yönetimi modülünde bulunan Serbest Meslek Makbuz entegrasyonu sayesinde tüm kayıtlarınızı Orka muhasebe programı içinde tutabilir ve yazdırabilirsiniz.
Girmiş olduğunuz kayıtları tek bir tuş ile mükelleflerinize gider, kendi kayıtlarınıza gelir olarak entegre edebilirsiniz.

Dönem sonu Serbest Meslek Raporlarınızı Orka ile Hazırlayın

Tevkifat – Müstahsil listesi, Oda Müşteri bildirimleri ve Vergi Levhası Tasdik bildirimlerinizi Orka muhasebe programı ile hazırlayın.
Size kontrol etmek kalsın.

Size nasıl yardımcı olabiliriz? Teklif almak ve iletişime geçmemiz için formu doldurun.

Yükleniyor