Hakkımızda

Biz Kimiz?

Orka Bilgisayar'a Hoşgeldiniz.

Sektöründe Yenilikçi

Orka Bilgisayar, muhasebe bürolarına yönelik yazılımlar geliştirerek çalışmalarına başlamıştır. Sektöründe yenilikçi girişimleri ile öncü ve farklı olmanın gururunu taşımaktadır.

Vizyonumuz

ORKA Global Ekonomik zeminlerde; sektöründe en iyi olmayı hedefleyerek, hitap ettiği kitleye “en iyi” deneyimini yaşatmak ve Ülke Ekonomisine katkı sağlayarak, konusunda lider olmayı hedeflemiştir.

Misyonumuz

Kalite iletişim konusundaki azami hassasiyeti ile en beğenilen Şirketler arasında yer almak

Entegre Yönetim Sistemi

Dünya pazarındaki rekabetin öngördüğü koşulsuz müşteri memnuniyeti için yüksek kalite ve standartlarda yazılımlar üreteceğiz.

Awesome Image

Doğan YILMAZ, Genel Müdür

Biz Kimiz?

Orka Bilgisayar Hakkında

Orka Bilgisayar, İstanbul merkez ve Türkiye çapındaki bayi ağı ile bünyesinde geliştirdiği yazılımların pazarlama, satış, danışmanlık ve eğitim hizmetlerini vermektedir. Orka Bilgisayar, muhasebe bürolarına yönelik yazılımlar geliştirerek çalışmalarına başlamıştır. Sektöründe yenilikçi girişimleri ile öncü ve farklı olmanın gururunu taşımaktadır.

Awesome Image

İlklere imza atmayı hedef edinen Orka Bilgisayar, her gün artan kullanıcı sayısı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Orka Bilgisayar, işletmelerin, ticari faaliyetlerini ve muhasebeye yansıyan işlemlerini elektronik ortamda takip etmelerini sağlayan ürün ve hizmetler geliştirmektedir.

KÜNYE BİLGİLERİ

Künye Bilgileri

Orka Bilgisayar Tic. ve San. Ltd.Şti.
Aydınevler Mh. Sanayi Cd.
Mendirek Sk. No:3 Maltepe İstanbul

Vergi Dairesi: Küçükyalı
Vergi No: 6470009903
Sicil No: 234613 -182179

AR-GE

Orka Bilgisayar Tic. ve San. Ltd.Şti.
GOSB Teknopark - Kemal Nehrozoğlu Cd.
Hybrid 1. Bina 1. Kat B2 Gebze KOCAELİ

Telefon: 0850 420 00 62