Orka SQL Ticari admin 25 Ocak 2022

Orka Iceberg
Ticari

Orka Iceberg Ticari, buz dağının sadece görünen kısmı değil, aynı zamanda gizli kalan kısmı da olan bir işletme çözümüdür. Orka Iceberg Ticari, işletmenizin tüm süreçlerini tek bir platformda yönetmenizi sağlar. Orka Iceberg Ticari ile muhasebe, stok, satış, alış, fatura, cari hesap, banka, kasa, raporlama ve daha birçok işlemi kolayca yapabilirsiniz. Orka Iceberg Ticari, işletmenizin büyümesine ve gelişmesine katkı sağlayacak bir yazılımdır.
Yönetim Paneli İle Şirketinizi Yönetin!

Sadeleştirilmiş yönetici ekranı ile birlikte şirketinizin kasa, banka ve gider hareketlerini basit bir şekilde izleyin. Karlılık durumu, stok raporları, gün özeti gibi finansal durum raporlarınızı alın ve ödeme planlarınızı hazırlayın. Tüm bu raporlar ve daha fazlası için size tek bir ekran yeterli.

Tam Zamanlı Entegre sistemi

Orka Ticari programını diğer yazılımlardan ayıran özelliklerinden birisi de tam zamanlı entegre sistemidir. Fatura ya da ödeme belgelerinizi … Kaydettiğiniz anda muhasebe fişleriniz otomatik oluşturularak bilanço modülüne tam zamanlı entegre edilmektedir. Mizan, muavin, Beyanname, mali tablolarınız… otomatik oluşturulmaktadır.

e-Dönüşüm Süreçlerini Ticari Programınızdan Yönetin

Orka Ticari programında; e-belgelerinizi online olarak gönderebilir ya da firmanıza gönderilen e-belgelerinizi programınızdan yönetebilir ve otomatik muhasebeleştirme özelliklerini kullanarak mali tablolarınızı oluşturabilirsiniz.

Deponuzu El Terminalleriyle Donatın

El terminali uygulamasıyla tüm depo hareketlerinizi kontrol altında tutabilirsiniz. Barkod numarası olmayan ürünlerinize tek bir tuşla barkod numarası oluşturup, ürün cinslerine göre etiket tasarımları yapabilirsiniz. Mal Kabul, Depolar Arası Transfer, Sevkiyat Emirleri ve Stok Sayımı özellikleri sayesinde etkin bir şekilde Depo Yönetimi sağlayabilir, hata riskini minimum seviyeye indirebilirsiniz.

Uyarı ve Hatırlatma Mekanizmalarını Devreye Sokun!

Kesmiş olduğunuz bir faturanın vadesini veya ödeme günü gelen bir çek ile ilgili hatırlatma işlemini  programa yaptırabilirsiniz. Programa giriş yapan kullanıcıların, günlük not ve görev atamalarını tek bir merkezden yönetebilir, tamamlanan görevlerin kontrolünü yönetici paneli üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Belge Yönetim Sistemi ile Evrak Karmaşasından Kurtulun

Programda yaptığınız her kaydı belgenin aslı ile ilişkilendirebilirsiniz.
Kesmiş olduğunuz bir fatura, almış olduğunuz bir çek veya çalışanınıza ait bir evrak için hiçbir klasörde evrak aramak zorunda değilsiniz.
Belgelerinizi tarayın ve Orka muhasebe programındaki kayıt ile ilişkendirin.
Dilerseniz Microsoft® Word, Microsoft® Excel, Adobe® Acrobat® ve benzeri dökümanlarınızı kayıtlarınıza ekleyin. Aradığınız bilgiye hızlıca ulaşmanın keyfini çıkarın.

Bütçe ve Finans Modülü Sizi Geleceğe Hazırlasın!

Şirketinizin planlama süreçlerini bütçe modülü ile birlikte çok daha efektif bir şekilde oluşturabilirsiniz. Öngörülen ve gerçekleşen kalemlerinizi analiz edebilir, grafik raporları ile birlikte günlük, haftalık ve aylık periyotlarda izleyebilirsiniz. Aylık gelir ve gider hareketlerinizin durumuna göre ödeme planları hazırlayarak, finans süreçlerinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

Daha Etkin Proje Yönetimi

OrkaSQL proje sistemi, Ticari Program üzerinde tanımladığınız tüm projeleri açıldığı anda takibi altına alır. Bir projenin gelir, masraf ve tüm tahsilatlarını kayıt altında tutup istediğiniz periyotlara göre karlılık durumunu raporlar. Bu raporları, projelerinize göre oluşturduğunuz bütçe raporları ile ilişkilendirip kar/zarar analizlerinizi yapmanıza yardımcı olur. Muhasebe sisteminde açılmış olan hesaplara, kayıt girişi esnasında proje girişini zorunlu hale getirerek kurallar oluşturabilirsiniz.

Not ve Görev Takibi

İş Süreçlerinizi planlayarak personellerinize görev atamaları yapabileceğiniz bir özelliktir. Not ve görev takibi sistemiyle üretim emri, vadesi yaklaşan çekler, senetler vb. belgelerinizi planlayabilirsiniz.

 

ORKA ICEBERG TİCARİ Teklif almak ve iletişime geçmemiz için formu doldurun.

Yükleniyor