İstasyon Otomasyon admin 27 Mart 2022

İstasyon
Otomasyonu

İstasyon Otomasyonu

İstasyonu Otomasyonu

Orka Ticari Programınızın sektöre özel yazılımlarından “Benzin İstasyonu Otomasyonu” çözümü ile istasyondaki tüm hareketleri tek bir platformdan takip edebilirsiniz.

Yazarkasa Entegrasyonu

Benzin İstasyonu Otomasyonu çözümü ile marketteki günlük satışlarınızı programınıza entegre edebilirsiniz bu sayede günlük kaydedilmesi gereken z raporlarınız e-deftere göre kaydedilerek stokların adet ve maliyet raporlarını da oluşturabilirsiniz.

Akaryakıt Otomasyon sistemleriyle Tam Entegre

Turpak ve Asis Otomasyon sistemleriyle tam entegre çalışabilirsiniz. Farklı bir otomasyon programları da tanımlayarak sisteme dahil edebilirsiniz.

Plasiyer (Pompacılardan) Alınan Tahsilat ve Tediye Takibi

Plasiyer (Pompacıların) Günlük tahsilat hareketlerini takip edebilirsiniz. Veresiye satılarınızı sonradan faturaya dönüştürülmek üzere sipariş belgesi olarak kaydedilmektedir.

Özet Vardiya Raporu

Gün Sonunda vardiyalarınızı birleştirerek tek bir sayfada İstasyonun Stok durumu ve kârlılık raporlarını alabilirsiniz.

El Terminali İle Market Sayımı

Orka Ticari Programın kendi geliştirdiği el terminali yazılımı ile market sayımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sayımı birden fazla cihazla gerçekleştirerek tek bir belgede birleştirebilirsiniz.

El Terminali İle Mal Kabul

Markete gelen ürünleri kabul ederken el terminali ile programınıza entegre edebilir e-faturalarınız geldiğinde irsaliye numaralarıyla birlikte eşleştirme yapabilirsiniz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Yükleniyor