Barkodlu Yazar Kasa admin 28 Mart 2022

Barkodlu Yazar Kasa

Orka Yazar Kasa
Orka Yazar Kasa, mali tablolarınıza kolayca ulaşmanızı, stok durumlarınızı kontrol edebilmenizi ve vardiya ile personellere dair özet raporları almanızı sağlar.

Barkodlu Yazar Kasa

Barkodlu yazarkasa modülünü kullanarak ürünlerinizin satışlarını barkod cihazını kullanarak pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Satış Esnasında Nakit, Kredi kartı, Cari Hesaba Borç kaydı yaptırtabilirsiniz. Programınızda dönüşüm menüsünü kullanarak gün sonunda yazarkasa fişlerinizin Z Raporları ve Tahsilat fişlerini programa otomatik olarak aktarabilirsiniz.

Yazarkasanızı Kullanarak e-Arşiv Faturalarınızı Online Gönderin

Sektöre Özel olarak hazırladığımız “Yazarkasa Girişi” programınız ile ürünlerinizin barkodlarına göre okutabilir ve satışlarını yapabilirsiniz. Programınız, Müşterilerinizin vergi numaralarına göre e-Fatura ya da e-Arşiv Faturalarınızı seri numaralarına göre ayrıştırarak gün sonunda gönderilmek üzere raporlar. Bu sistemin en büyük avantajı Firmanızın Stok durumlarını anlık raporlayabiliyor ve e-dönüşüm süreçleriyle tam entegre çalışıyor olmasıdır.

Otomatik Muhasebeleştirme Özeliği

“Yazarkasa Girişi” programınızdan günlük yapılan satışlar ve işlem sırasında seçtiğiniz kredi kartı ve nakit seçimler sonucunda muhasebe fişleriniz anlık oluşturulmaktadır. Bu sayede mali tablolarınız otomatik oluşturulmaktadır.

Vardiya Raporları

24 Saat Çalışan firmalarda vardiya usulü çalışma planlaması bulunmaktadır. Yazarkasa sisteminizin açılışında “vardiya” ve “personel” seçimleriniz bulunmaktadır. Vardiyalar tamamlandığında gün sonunda vardiya ve personellere göre özet raporlarınızı alabilirsiniz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Yükleniyor