Orka İk Yönetimi admin 18 Şubat 2022

ORKA
Bordro ve İK Yönetimi

Personellerinize tanımlayabileceğiniz bir web erişimi sayesinde izin ve avans taleplerini toplayabilirsiniz. Bu, onay mekanizmaları ile birlikte daha doğru bir planlama yapmanıza yardımcı olur.

Bordro ve İK Yönetimi

Neden Orka İK?

Yıllık izin defterinizi otomatik oluşturabilirsiniz.
SGK – İşkur – e-Vizite ve e-Tebligat gibi uygulamalara bağlanıp tüm bildirimlerinizi online olarak yapabilirsiniz.

Avans ve İzin Talepleri İçin Vakit Harcamanıza Gerek Yok

Personel İzin Avans takip sürecinizi, kolaylıkla Web’e taşıyabilirsiniz. Böylelikle tüm personelleriniz, taleplerini kendi kullanıcı ve şifresi ile giriş yapıp size bildirebilirler. İlgili personeller bu talepleri gerçekleştirirken kalan izin günlerini ve kullanabileceği avans miktarını web paneli üzerinden rahatlıkla görüp, kendi bilgilerine erişebilirler.

Bordro Bütçe Simülasyonu

İnsan Kaynakları bordro simülasyonu ile gelecek dönemlerinizin bordrolarını farklı senaryolarda raporlayabileceğiniz bir menüdür. Bu sayede bir sonraki ücret dönemlerinde ücretleri oranlara göre arttırarak maliyet raporlarınızı önceden öngörebilirsiniz.

Özlük Dosyası Hazırlamak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

İşe girişini yaptığınız bir personelin, özlük işlemlerini tamamlaması için bildirmesi gereken evrakların tamamını Web IK sistemi üzerinden talep edebilirsiniz. Personel kendi kullanıcı adı ve şifresiyle sisteme giriş yaptıktan sonra, mevcut belgelerini inceleyip, görebilir. Eksik olan belgelerini de dosya yükle seçeneğini kullanarak ORKA SQL bordro programı içerisine aktarabilir.

Personel İzin Avans Takip Süreçlerinizi ORKA WEB-IK Yönetsin

Personellerinizin izin taleplerini, oluşturduğunuz süreç aşamalarına göre sıraya koyarak, bölüm sorumlularının onayına sunabilirsiniz. Böylelikle izin talep eden bir personel, kendi bölüm sorumlusu, üst yöneticisi ve IK yöneticisinin belirlediği aşamalara göre izin onaylarını alarak talebini sonuçlandırır. Bu süreçten sonra ilgili izinler Bordro Programında eş zamanlı olarak görüntülenir.

Personelleriniz Kendi Raporlarına Erişebilsin

Herhangi bir sebepten dolayı maaş bordrosu veya cari hesap ekstresine ihtiyacı olan bir personelinizin bu talebini size iletmesine gerek yok. Web sistemi üzerinden kendi kullanıcı ve şifresiyle giriş yaparak kendi yetkisi dahilinde tüm dökümanlarına rahatlıkla erişim sağlayıp, görüntüleyebilir.

ORKA WEB – IK Yönetici Paneli Tam Size Göre

Firmanızın tüm personellerinin özet raporlarını tek bir ekrandan kontrol etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Yakın tarihte izne çıkacak ve şu anda izinde olan personeller, bekleyen izin ve avans talepleri, şubelere göre personel sayısı ve çok daha fazlası WEB – IK yönetici panelinde.

 

ORKA WEB İK Ücretsiz Demo için hemen formu doldurun. Sizi arayalım

Yükleniyor