e-Mutabakat admin 5 Nisan 2022

e-Mutabakat

Zaman ve Hız için tercih etmelisiniz

İş hayatı sürekli yenilenme, gelişme ve dinamiklik ister. Hangi sektörden olursanız olun, her geçen gün yeni yeni firmalar kurulurken ciddi rekabet ortamında firmanızı dimdik ayakta tutmak ve emin adımlarla hizmet vermek zorundasınız. Tabi bir de kusursuzca yürütmeniz gereken mutabakat işlemleri var.

Mutabakat işlemleri, firmalar için bu gün sıkı bir şekilde takip edilmesi gereken ve ihmali sonucunda ciddi hukuki süreçleri doğurabilecek can sıkıcı, bir o kadar da hayati işlemlerdir.

Cari ekstre, Ba, Bs formları derken, tüm mutabakat işlemlerinin yürütülmesi, takibi ve arşivlenmesi firmaların ayağına dolanıp, verimliliklerini dahi düşürür kimi zaman.

Ortakmutabakat, iş dünyasının zorluğundan ve gereksiniminden yola çıkarak, başarılı firmaların başarısına güç katmak, onlara profesyonel destek vermek, aynı zamanda da zamandan kazanmaları için cari ekstre, Ba, Bs formları gibi mutabakat işlemlerinde destek vermek için kurulmuştur.

Firmaların, müşterileri ile Ba, Bs formu, cari ekstre mutabakatı gibi muhasebe programı işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilmelerinin yanı sıra, hızlı ve güvenli veri paylaşımını sağlayan ortakmutabakat.com, iş hayatının yükünü hafifletmeyi kendine misyon edinmiş ve daima müşteri memnuniyetinin yanı sıra güven ilkesiyle ilerleyen bir firmadır.

Size nasıl yardımcı olabiliriz? Teklif almak ve iletişime geçmemiz için formu doldurun.

Yükleniyor