data-mobile="true" data-tablet-width="1040" data-mobile-width="600" data-zoom-size="0">

e-Fatura

Satış fiyatı:
Vergisiz satış fiyatı:
Vergi miktarı:

İster GIB, İster Entegratör Metoduyla e-Fatura Hazırlayın.

 • Orka muhasebe programında oluşturmuş olduğunuz e-faturaları tek bir tuş ile kolayca paketleyebilir ve Gelirler İdaresi Başkanlığı portalına yükleyebilirsiniz.
  İsterseniz entegratör kullanım avantajlarından faydalanabilir, satış yaptığınız müşterinizin e-fatura kullanıcısı olup olmadığını sorgulayabilir.
  Gelen e-faturalarınızın kontrol, onay ve ret işlemlerini Orka üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
 •  
 • e-faturaŞubelerinize Özel e-Fatura Tanımlamalarıe-Fatura programı ile eğer birden fazla lokasyon üzerinden e-fatura işlemleri gerçekleştiriyorsanız çok basit bir şekilde tanımlama ve aktivasyon işlemlerini gerçekleştirebilir, şubelere göre gelen ve giden e-faturalarınızı kontrol edebilirsiniz.
 • e-fatura başvuruSize Özel e-Fatura Tasarımı ve Esnek Mimarie-Fatura programı ile firmanıza ait e-faturanın görsel tasarımını Orka ’ya yaptırabilir ve e-faturada yer alması gereken özel alanlarınızı ekleyebilirsiniz.
  E-Fatura Broşür


 • e-fatura hadleriDiğer Yazılımlardan e-Fatura Transferie-Fatura programı ile başka veya özel bir yazılımda hazırlanmış olan e-faturaları Excel, SQL Direkt bağlantı ve Dış transfer metoduyla Orka muhasebe programına transfer edebilir,gönderim ve imzalama işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 • e-fatura süreciAlternatifli Entegratör Seçeneklerie-Fatura programı ile Orka’nın alt yapı bağlantısını sağladığı ve her geçen gün bünyesine kattığı entegratör firmalar arasından kendi tercihlerinize en uygun olanı seçebilirsiniz.Teknik tanımlama ve aktivasyon işlemleri ile uğraşmadan hızlı bir şekilde e-fatura gönderip alabilirsiniz.