data-mobile="true" data-tablet-width="1040" data-mobile-width="600" data-zoom-size="0">

e-Arşiv

Satış fiyatı:
Vergisiz satış fiyatı:
Vergi miktarı:

Orka E-Arşiv Programı İle E-Fatura Mükellefi Olmayan Müşterilerinize de E-Fatura Hazırlayın

 • Orka E-Arşiv Programı ile oluşturmuş olduğunuz faturaları tek bir tuş ile kolayca alıcı / karşı tarafa gönderebilirsiniz.
  Entegratör kullanım avantajlarından yararlanıp alıcı / karşı tarafın E-Fatura ~ E-Arşiv mükellefi olduğunu tespit edebilirsiniz.
 •  
 • Şubelerinize Özel e-Arşiv Faturası Tanımlamalarıe-Arşiv programı ile eğer birden fazla lokasyon üzerinden e-arşiv işlemleri gerçekleştiriyorsanız çok basit bir şekilde tanımlama ve aktifleştirme işlemlerini gerçekleştirebilir, her şubenizden ayrı ayrı e-arşiv faturasını hızlı bir şekilde gönderebilirsiniz.
 • Size Özel e-Arşiv Fatura Tasarımı ve Esnek Mimari e-Arşiv programı ile Firmanıza ait e-arşiv faturalarının görsel tasarımını Orka ’ya yaptırabilir ve e-arşiv faturalarında yer almasını istediğiniz özel alanlarınızı ekleyebilirsiniz.

  Orka Genel Broşür
 • Diğer Yazılımlardan e-Arşiv Faturası Transferie-Arşiv programı ile başka veya özel bir yazılımda hazırlanmış olan e-arşiv faturaları Excel, SQL Direkt bağlantı ve Dış transfer metoduyla Orka ‘ya transfer edebilir, e-arşiv faturalarının gönderim ve imzalama işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 • Alternatifli Entegratör Seçeneklerie-Arşiv programı ile Orka’nın alt yapı bağlantısını sağladığı ve her geçen gün bünyesine kattığı entegratör firmalar arasından kendi tercihlerinize en uygun olanı seçebilir,hızlı bir şekilde e-fatura gönderip-alabilirsiniz.
  E-Defter Başvuru