data-mobile="true" data-tablet-width="1040" data-mobile-width="600" data-zoom-size="0">

 • Öğrenci İşleri Yönetimi Ögrencilerin Kimlik Bilgilerini Ayrıntıları ile Kayıt Edebilirsiniz
  Ögrenci Kayıt Formu Yazdırabilirsiniz.
  Kardeş Ögrencilerin Bakiyelerini Ayrı Ayrı ya da Birleştirerek Raporlayabilirsiniz.
  Ögrencilerin Özlük Bilgilerini Programınızda Saklayabilirsiniz.
  Kurumunuza Ait Sözleşmeleri Yazdırabilirsiniz.
 • Taksit Tabloları Taksit Bilgilerini Kaydederken; Başarı, Ögretmen, Kardeş,Peşin ve Diğer Indirim Seçenekleriyle Taksit Tablolarını Oluşturabilirsiniz.
  Taksit Tablosuna Göre Toplu Faturaya Dönüştürme Seçenekleri Muhasebeleştirme
  Yapılan Işlemler Sonucu Muhasebe Kayıtlarınız Otomatik Oluşur.
 • Raporlama Öğrenci Kayıt Formu
  Cari Hesap Ekstresi
  Öğrenci Borç Alacak Durumları
  Kalan Taksit Raporları
  toplu E-Posta ile Mutabakat Gönderimi
  Aktif ve Pasif Öğrencileri Listeleme İmkânı
  Tüm Öğrencilerin Açık Hesap Raporlarını Listeleme İmkânı


 • Kurumlara Özel Alanlar
  Kurumlarınıza Özel AlanlarÖğrenci kartlarına kurumunuza özel alanlar tanımlayın. (Öğrenci-veli bilgileri, Eğitim-öğretim tanımlamaları) Ek alan tanımlamayla, Cari Kartları kendinize özel hale getirebilirsiniz.Cari Kartlara istediğiniz türde her biri 12’şer adet, Tarih, Açıklama, Tutar, Kontrol Kutusu, Sayı, … gibi alanları ilave edebilirsiniz. Bu alanlara anında değer girebilir, ekranda filtreleyebilir, sıralayabilirsiniz.Bu alanlar ile ilgili raporları da anında Excel© gibi popüler ofis programlarına alabilirsiniz.
 • Otomatik Fatura Oluşturun
  Otomatik Fatura OluşturunAçık Tutar Takip Sistemi ile istediğiniz hizmet stok kodlarına göre, dönemsel faturalarınız topluca kesebilir ve yazdırabilirsiniz. Aynı cari hesaba birden fazla hizmet stok kodlarını tek faturada oluşturabilir, farklı farklı gruplama seviyeleri ile bir sınıfa, bir servise veya herhangi diğer bir gruba göre de faturalandırma işlemlerini kolayca yapabilirsiniz.
  Daha sonra bu gruplar ile ilgili raporları (mizan, muavin, ekstre, stok….) tek bir tıkla, hiçbir ana kod ayrımı yapmadan, gruplarına göre alabilirsiniz.
 • Muhasebe Sisteminize Entegre Edin
  Muhasebe Sisteminize Entegre EdinEğer ORKA Bilanço programını da kullanıyorsanız, kayıtlarınız da entegrasyon problemi de yaşamazsınız. Çünkü entegrasyon işlemi ORKA muhasebe programında yoktur. Ticari sistemden oluşturulan her kaydın (fatura, tahsilat veya tediye) muhasebe fişi anında oluşturulmaktadır. Fatura düzeltildiği veya silindiği zaman muhasebe fişi de anında düzeltilir veya silinir. Tam dersi de doğrudur. Muhasebe fişi silinirse verilen uyarı ile beraber ilgili fatura veya ödemede anında silinir. Şube takip sistemi ile ilgili şubenin veya tüm şubelerin maliyetlerini raporlayabilirsiniz.